کتابخانه مرکز تحقیقات توانبخشی عصبی عضلانی 

کتابخانه مرکزتحقیقات توانبخشی عصبی عضلانی در سال 1389 در کلینیک طباطبایی تاسیس گردید. کتابخانه با مساحت بیش از 30 متر مربع و مجموعه ای بالغ بر  401 جلد کتاب فارسی و لاتین( تعداد 124 جلد کتاب فارسی وتعداد 277 جلد کتاب لاتین ) و 186جلدپایان نامه، 108 حلقه سی دی و 3عدد سیستم کامپیوتر مشغول به فعالیت اداری و ارائه خدمات کتابخانه ای به اساتید، دانشجویان و کارکنان می باشد.

رده بندی کتب براساس رده بندی پزشکیNational library of medicine (NLM)  بوده و سیستم کتابخانه به صورت مخزن باز می باشد. به دنبال راه اندازی سیستم یکپارچه کتابخانه دیجیتال آذرخش در سال 1393 در کلیه کتابخانه های دانشگاه، به منظور یکپارچه سازی خدمات ارائه شده در کتابخانه های تابعه دانشگاه ، ارائه خدمات در این کتابخانه از جمله بخش امانت به صورت الکترونیکی انجام می گیرد.

وجود سه سیستم کامپیوتر در کتابخانه امکان دسترسی به اینترنت ، منابع الکترونیک (کتب ومجلات الکترونیک ) را برای اعضای کتابخانه فراهم نموده است.

شماره شابکا کتابخانه (شناسگر استاندارد بین المللی کتابخانه ها ثبت شده در مرکز اسناد و کتابخانه ملی کشور) IR-401720003 می باشد.

این کتابخانه دارای سالن مطالعه با متراژ حدود 20 متر مربع است که گنجایش آن حدود 12نفر می باشد.